Про Банк
Послуги
Новини та прес-релізи
Архів новин
Інформація про систему гарантування вкладів
Кар’єра
Захист персональних даних
Відділення Банку
Мережа банкоматів
Контактна інформація
Звернення громадян
Знай свої права


Visa offers Преміальні послуги і знижки Visa
Миттєвий переказ з картки на картку
communal Оплата комунальних послуг
Депозити корпоративним клієнтам
Депозити фізичним особам
Оренда індивідуальних сейфів

Партнери банку

SWIFT, Асоціація «УкрСВІФТ»
Державна іпотечна установа

Новини та прес-релізи

Конкурс із відбору зовнішніх аудиторів

АТ «МІБ» проводить конкурс з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту його фінансової звітності за 2021 рік.


 
Відкриття відділення «Хмельницька регіональна дирекція» АТ «МІБ»

Шановні клієнти!

АТ «МІБ» повідомляє вас про те, що 01.09.2021 року відкрито нове відділення «Хмельницька регіональна дирекція» АТ «МІБ» за адресою: 29013, м. Хмельницький, вул. Соборна, 69.


 
Кредитний рейтинг АТ «МІБ» підтверджено

17.08.2021 року рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило кредитний рейтинг АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА 8«МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК». Згідно з рішенням рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» довгостроковий кредитний рейтинг АТ «МІБ» за Національною рейтинговою шкалою було підтверджено на рівні uaBBВ+, прогноз – стабільний.


 
Зміна тарифів АТ «МІБ» для фізичних осіб

АТ «МІБ» затвердило зміни до тарифів на послуги з розрахунково-касового обслуговування поточних рахунків фізичних осіб. Затверджені зміни вступають в дію з 26 липня 2021 року та поширюють свою чинність на обслуговування вже відкритих поточних рахунків фізичних осіб та на поточні рахунки, які будуть відкриті з 26 липня 2021 року.


 
Зміна тарифів АТ «МІБ» для фізичних осіб

АТ «МІБ» затвердило зміни до тарифів на послуги з розрахунково-касового обслуговування поточних рахунків фізичних осіб. Затверджені зміни вступають в дію з 01 липня 2021 року та поширюють свою чинність на обслуговування вже відкритих поточних рахунків фізичних осіб та на поточні рахунки, які будуть відкриті з 01 липня 2021 року.


 
Програма «Доступні кредити 5 – 7 – 9%»

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» став учасником Державної програми «Доступні кредити 5 – 7 – 9%», що передбачає фінансову підтримку суб’єктів малого, у тому числі мікропідприємництва, та середнього підприємництва шляхом здешевлення кредитів. Програма реалізується Урядом України, за ініціативи Президента України, через Фонд розвитку підприємництва та затверджена Постановою Кабінету Міністрів України від «24» січня 2020 року №28 (зі змінами).


 
Закриття відділень АТ «МІБ»

Шановні клієнти!

АТ «МІБ» інформує вас про те, що з 01.06.2021 року припинили свою діяльність Безбалансове відділення № 5 АТ «МІБ» за адресою: м. Київ, вул. Городецького, 4 та Безбалансове відділення № 6 АТ «МІБ» за адресою: м. Київ, пл. Перемоги, 2.


 
Відкриття Безбалансового відділення №22 АТ «МІБ»

Шановні клієнти!

АТ «МІБ» повідомляє вас про те, що 21.05.2021 року відкрито нове Безбалансове відділення № 22 АТ «МІБ» за адресою: м. Київ, вул. Євгена Коновальця, 11.


 
Зміна умов розміщення банківських вкладів (депозитів) в АТ «МІБ»

У АТ «МІБ» змінені умови розміщення банківських вкладів (депозитів) фізичними особами.

Нові умови вступають в дію з 02 квітня 2021 року.


 
Співпраця з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб

Рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб №222 від «04» березня 2021 року АТ «МІБ» включено до Переліку банків, які мають право надавати послуги за напрямом «Послуги надання банківської гарантії та документарного акредитиву» під час продажу активів (майна) банків, що ліквідуються, на відкритих торгах (аукціонах).


 
Зміна тарифів АТ «МІБ» в рамках обслуговування платіжних карток Visa International

АТ «МІБ» затвердило зміни до тарифів на відкриття та обслуговування рахунків за платіжними картками Visa International в рамках продуктів: «Приватні», «Депозит», «Соціальні», «Зарплата», «Корпоративні».


 
Всеукраїнська кампанія «Знай свої права»

Національний банк України розпочав Всеукраїнську інформаційну кампанію із захисту прав споживачів фінансових послуг «Знай свої права». Ця кампанія проводиться за підтримки Уповноваженого Верховної Ради з прав людини. Кампанія ставить за мету покращити обізнаність громадян України про свої права та обов’язки під час користування фінансовими послугами.


 
Закриття Замостянського відділення АТ «МІБ»

Шановні клієнти!

АТ «МІБ» повідомляє Вам про те, що з 11.01.2021 року припиняє свою діяльність Замостянське відділення АТ «МІБ» за адресою: м. Вінниця, вул. Лебединського,15.


 
Акція: «Новорічний тариф» від INTEL EXPRESS

У період з 18.12.2020 р. по 31.01.2021 р. система грошових переказів INTEL EXPRESS надає можливість клієнтам здійснювати перекази за зниженим тарифом – 0,8% від суми переказу за наступними напрямками: Вірменія, Грузія, Молдова, Узбекистан.


 
Акція для приватних клієнтів до Різдвяних та Новорічних свят

З 07.12.2020 року АТ «МІБ» пропонує скористатися акційним бонусом до діючої процентної ставки по депозитних вкладах фізичних осіб в національній валюті строком від 181 дня до 372 днів.

Термін дії Акції до 30.01.2021 року.


 
Співробітництво з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

АТ «МІБ» 30 липня 2020 року підписало Меморандум про загальні засади співробітництва з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.


 
Зміна тарифів АТ «МІБ» для корпоративних клієнтів

АТ «МІБ» затвердило зміни до тарифів на послуги з розрахунково-касового обслуговування поточних рахунків корпоративних клієнтів. Затверджені зміни вступають в дію з 10 серпня 2020 року та поширюють свою чинність на обслуговування вже відкритих поточних рахунків корпоративних клієнтів та на поточні рахунки, які будуть відкриватися з 10 серпня 2020 року.


 
Про организацию работы отделений АО «МИБ»

До уваги клієнтів!

Керівництво АТ МІБ повідомляє, що з 01.06.2020 року відновили свою роботу Безбалансові відділення Банку №2, 5, 6.

Всі відділення Банку працюють у звичайному режимі.


 
Щодо організації роботи відділень АТ «МІБ»

До уваги клієнтів!

Керівництво АТ МІБ повідомляє, що з метою організації роботи відділень в період карантину термін дії тимчасового призупинення роботи Безбалансових відділень Банку №2, 5, 6 подовжено до 31.05.2020 року.

Також повідомляємо, що з 25.05.2020 року відновило свою роботу Безбалансове відділення №11 за адресою: Київ, вул. Кирилівська, 1-3.

Про відновлення роботи інших відділень буде повідомлено додатково на сайті Банку.


 
Продовження строку призупинення роботи відділень АТ «МІБ»

Шановні клієнти!

У зв’язку з продовженням карантину в Україні керівництво АТ «МІБ» повідомляє про подовження терміну дії призупинення роботи Безбалансових відділень Банку №2, 5, 6, 11 до 22.05.2020 року.

Про відновлення роботи у відділеннях буде повідомлено додатково на сайті Банку.


 
Продовження строку призупинення роботи відділень АТ «МІБ»

Шановні клієнти!

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації та продовженням карантину в Україні керівництво АТ «МІБ» повідомляє про подовження строку дії призупинення роботи Безбалансових відділень Банку №2, 5, 6, 11 до 11.05.2020 року.

Про відновлення роботи у відділеннях буде повідомлено додатково на сайті Банку.


 
Закриття відділення №19

Шановні клієнти!

АТ «МІБ» повідомляє вас про те, що з 16.04.2020 року припинило свою діяльність Безбалансове відділення № 19 АТ «МІБ» за адресою: м.Київ, вул. Зрошувальна, 7.


 
Тимчасові зміни в порядку роботи відділень АТ «МІБ»

Шановні клієнти!

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації та продовженням карантину в Україні керівництво АТ «МІБ» повідомляє про подовження терміну дії призупинення роботи Безбалансових відділень Банку №2, 5, 6, 11 до 24.04.2020 року.

Про відновлення роботи у відділеннях буде повідомлено додатково на сайті Банку.


 
Тимчасові зміни в порядку роботи відділень АТ «МІБ»

Шановні клієнти!

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації та оголошення карантину в Україні керівництво АТ «МІБ» повідомляє, що тимчасово, на період з 24.03.2020 року по 03.04.2020 року, призупинена робота безбалансових відділень №2 та №11 банку за такими адресами:
  • м. Київ, вул. Електриків, 29-а;
  • м. Київ, вул. Кирилівська, 1-3.

Про відновлення роботи у відділеннях буде повідомлено додатково на сайті Банку.


 
Зміни в умовах роботи АТ «МІБ» з 24 березня 2020 року

Звертаємо вашу увагу на зміни в умовах роботи структурних підрозділів Банку, що запроваджені через посилення заходів щодо попередження поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).

Починаючи з 24 березня 2020 року встановлюється наступний час для відвідування клієнтами Банку приміщення Головного офісу:
  • з 10:00 до 16:00 години.
Відповідно до рекомендацій Національного банку України для відвідування Головного банку людьми похилого віку встановлюється час з 12-00 до 13-00 години.

Протягом дня співробітники Банку робитимуть 30-хв. технологічні перерви для профілактичних заходів та провітрювання приміщень:
  • з 11:00 до 11:30 та
  • з 14:00 до 14:30.

Режими відвідування відділень Банку можуть відрізнятися. Про зміни в умовах роботи конкретного відділення Банку клієнти Банку будуть проінформовані безпосередньо в такому відділенні.

Просимо Вас відвідувати приміщення Банку у масках та обов’язково обробляти руки власними або наявними у приміщенні Банку дезінфекційними засобами. Просимо не заходити до Банку в хворобливому стані. Згідно з рекомендаціями Національного банку України від 22 березня 2020 року Банк має право відмовити в обслуговуванні клієнта за умови наявності в нього симптомів коронавірусної інфекції.

Також запроваджуються нові правила перебування у приміщеннях АТ «МІБ» на період до завершення карантину:
  • всередині може знаходитись обмежена кількість клієнтів, аби була можливість дотримуватися дистанції не менше 2 метрів; якщо кількість клієнтів у відділенні збільшується, просимо очікувати Вашої черги на вулиці.

Подбайте про себе та своїх близьких!

Будьте здорові!


 
Тимчасовий порядок роботи відділень АТ «МІБ»

Шановні клієнти!

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації та оголошення карантину в Україні керівництво АТ «МІБ» повідомляє, що тимчасово, на період з 18 березня 2020 року по 05 квітня 2020 року призупинена робота безбалансових відділень банку за такими адресами:
  • м. Київ, вул. Городецького, 4
  • м. Київ, пр. Перемоги, 2.

Про відновлення роботи у відділеннях буде повідомлено додатково на сайті Банку.

Інші відділення банку працюють у звичайному режимі.


 
Послуга з надання кваліфікованого електронного підпису

АТ «МІБ» запровадив надання електронних довірчих послуг для корпоративних клієнтів та фізичних осіб.


 
Купівля та відправка іноземної валюти день в день

АТ «МІБ» нагадує своїм клієнтам, що Банком виконуються операції по перерахуванню іноземної валюти і зарахуванню валютної виручки на рахунки клієнтів день в день.


 
Засобам масової інформації

В Акціонерному Товаристві «Міжнародний Інвестиційний Банк» вітають рішення суду про передачу в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів коштів так званих мільйонів оточення Януковича. Йдеться про 247 млн. грн., які раніше належали ПАТ "Всеукраїнський Банк Розвитку", а останнім часом знаходились на рахунках Акціонерного Товариства «Міжнародний Інвестиційний Банк».

Акціонерне товариство «Міжнародний Інвестиційний Банк» неухильно дотримується вимог діючого законодавства України. Після надходження зазначених коштів на рахунки Банку Банк за власною ініціативою відповідно до закону і нормативно-правових актів НБУ повідомив Державну службу фінансового моніторингу України про надходження коштів, які містять ознаки, передбачені Законом України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Надалі зазначені кошти клієнтів були заарештовані на підставі рішення суду за наслідками повідомлення Банком ДСФМ України і клопотання прокурора. Банк в будь-який момент готовий розглянути законні вимоги АРМА, при умові надання до Банку документів, оформлених згідно з вимогами чинного законодавства України.

Банк вживав всіх можливих заходів, які передбачені законодавством, для встановлення фактів здійснення сумнівних операцій, повідомлення компетентних органів та збереження коштів на виконання рішення судів. Публічну позицію щодо цих коштів Банк висловлював ще у листопаді 2018 року, в якій звертався до судових та правоохоронних органів з проханням визначити правовий статус зазначених коштів. АТ «МІБ» готовий захищати свою ділову репутацію у спосіб, що визначений законом.

Прес-служба АТ «МІБ»


 
Платежі за стандартами IBAN

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» повідомляє своїх клієнтів, що починаючи з 13.01.2020 року безготівкові розрахунки між корпоративними клієнтами, фізичними особами та банками–кореспондентами здійснюються відповідно до вимог міжнародного стандарту банківського рахунку IBAN.


 
Зміна умов послуги «Мої заощадження»

В АТ «МІБ» змінені умови накопичення на карткових рахунках: послуга «Мої заощадження», які вступають в дію з 01 лютого 2020 року.


 
Вклад «Святковий»

З 01.12.2019 року АТ «МІБ» пропонує нову можливість для приватних клієнтів розмістити тимчасово вільні кошти в національній або іноземній валюті на банківський вклад «Святковий». Кошти розміщаються на вигідних умовах з можливістю дострокового повного або часткового повернення коштів. Умовами договору передбачається автоматична пролонгація строку дії вкладу. Термін дії Акції до 29.02.2020 року.


 
Зміна у складі учасників в структурі власності Банку

АТ «МІБ» повідомляє про зміну у складі акціонерів Банку. В листопаді 2019 року ТОВАРИСТВО з ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЦЕНТРАЛЬНО-ЄВРОПЕЙСЬКА КОНДИТЕРСЬКА КОМПАНІЯ» (ЦЄКК) придбало частку в статутному капіталі АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК».


 
Зміна рахунків за стандартами IBAN

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» здійснило зміну номерів діючих рахунків корпоративних клієнтів, фізичних осіб та банків¬–кореспондентів відповідно до вимог міжнародного стандарту банківського рахунку IBAN.


 
Зміна номеру банківського рахунку на міжнародний номер стандарту IBAN

У зв’язку із запровадженням міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні буде змінено номери діючих рахунків у період з 05 серпня 2019 року по 31 жовтня 2019 року.

Протягом вищезазначеного періоду в документах на переказ коштів реквізити “Код банку” та “Рахунок” можуть заповнюватись у будь-яких варіаціях.

Так, у документах на переказ коштів в реквізитах платника/отримувача можуть заповнюватись як діючий («старий») номер рахунку платника/отримувача та код банку платника/отримувача, так і змінений («новий») номер рахунку платника/отримувача за стандартом IBAN. У разі заповнення номера рахунку платника/отримувача за стандартом IBAN необхідно зазначати нуль у реквізиті “Код банку платника/отримувача”.

З 01 листопада 2019 року у документах на переказ коштів має зазначатися тільки «новий» номер рахунку платника/отримувача за стандартом IBAN.

При цьому описана зміна номера рахунку не супроводжується внесенням змін до відповідного договору (договору банківського рахунку/договору банківського вкладу тощо).

Звертаємося до наших Клієнтів, які мають рахунки в Банку, із пропозицією завітати до Банку (відділень Банку) для отримання інформації про змінені («нові») номери своїх рахунків.


 
Загальні збори акціонерів АТ «МІБ»

19 квітня 2019 року відбулися Загальні збори акціонерів АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК». На Загальних зборах акціонерів АТ «МІБ» розглядалися питання діяльності Банку у 2018 році.


 
Зміна номеру банківського рахунку на міжнародний номер стандарту IBAN

З 05 серпня 2019 року в Україні запроваджується міжнародний номер банківського рахунку (IBAN), який складається з 29 літерно-цифрових символів. Банки відкриватимуть клієнтам нові рахунки у стандарті IBAN і змінюватимуть (до 31 жовтня 2019 року) «старі» номери рахунків відповідно до вимог цього стандарту зі збереженням діючого номера аналітичного обліку.


 
Засобам масової інформації

У зв’язку із поширенням 08-09.11.2018 засобами масової інформації, зокрема, «Радіо Свобода», відомостей про операції фізичних осіб, які користувалися банківськими послугами АТ «МІБ», вважаємо за необхідне заявити.


 
Взаємодія з Кредитним реєстром НБУ

АТ «МІБ» подало до Кредитного реєстру Національного банку України інформацію про боржників – фізичних та юридичних осіб, кредитна заборгованість яких перед АТ «МІБ» станом на 01.09.2018 перевищувала 100 мінімальних зарплат, у порядку, визначеному Національним банком України.


 
АТ «МІБ» виплачує пенсії, грошову допомогу та заробітну плату бюджетним установам

Відповідно до конкурсу, що проводився 10 липня 2018 року Міністерством фінансів України, Акціонерне товариство «Міжнародний Інвестиційний Банк» визначено одним із уповноважених банків, через які здійснюється виплата пенсій, сум грошової допомоги, крім того – заробітна плата працівникам бюджетних установ.


 
Зміна найменування Банку

Загальними зборами акціонерів ПАТ «МІБ», що відбулися 18.04.2018, прийнято рішення про зміну офіційного найменування Банку з Публічного акціонерного товариства «Міжнародний Інвестиційний Банк» на Акціонерне товариство «Міжнародний Інвестиційний Банк» (скорочене найменування – АТ «МІБ»). 01.06.2018 АТ «МІБ» завершило процедуру державної реєстрації змін до Статуту Банку.


 
Зміни в обслуговуванні пенсійних рахунків

ПАТ «МІБ» повідомляє про тимчасове призупинення з 01.06.2018 р. програми з обслуговування рахунків пенсіонерів та отримувачів сум грошової допомоги в частині зарахування коштів, отриманих від Пенсійного фонду України, на термін до 6-ти місяців.

Про відновлення роботи даної програми буде повідомлено додатково.


 
 

Служба підтримки платіжних карток і грошових переказів АТ «МІБ»
Тел.:     0 44 351 79 59
0 44 364 74 99
Email:   cardsbusiness@ii-bank.com.ua

Курси обміну валют в касах Головного банку станом на:
09:00 годин 01.12.2021
  Валюта   купівля     продаж  
  USD 27,100 27,250
  EUR 30,500 30,980
  GBP 34,800 36,500
  CHF 27,700 30,000
  RUR 0,300 0,390
  НБУ
  USD 27,2142
  EUR 30,9221
  GBP 36,3105
  CHF 29,6596
  RUR 0,3659
Динаміка Архів

[+] Курси продажу банкiвських металiв