Про Банк
Послуги
Новини та прес-релізи
Архів новин
Інформація про систему гарантування вкладів
Кар’єра
Захист персональних даних
Відділення Банку
Мережа банкоматів
Контактна інформація
Звернення громадян
Знай свої права


Visa offers Преміальні послуги і знижки Visa
Миттєвий переказ з картки на картку
communal Оплата комунальних послуг
Депозити корпоративним клієнтам
Депозити фізичним особам
Оренда індивідуальних сейфів

Партнери банку

SWIFT, Асоціація «УкрСВІФТ»
Державна іпотечна установа

Архів новин

Зміна тарифів АТ «МІБ» для фізичних осіб

АТ «МІБ» затвердило зміни до тарифів на послуги з розрахунково-касового обслуговування поточних рахунків фізичних осіб. Затверджені зміни вступають в дію з 01 липня 2021 року та поширюють свою чинність на обслуговування вже відкритих поточних рахунків фізичних осіб та на поточні рахунки, які будуть відкриті з 01 липня 2021 року.


 
Кредитний рейтинг АТ «МІБ» підтверджено

16.03.2021 року рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило кредитний рейтинг АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК». Згідно з рішенням рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» довгостроковий кредитний рейтинг АТ «МІБ» за Національною рейтинговою шкалою було підтверджено на рівні uaBBВ+, прогноз – стабільний.


 
Зміна тарифів АТ «МІБ» для фізичних осіб

АТ «МІБ» затвердило зміни до тарифів на послуги з розрахунково-касового обслуговування поточних рахунків фізичних осіб. Затверджені зміни вступають в дію з 15 березня 2021 року та поширюють свою чинність на обслуговування вже відкритих поточних рахунків фізичних осіб та на поточні рахунки, які будуть відкриті з 15 березня 2021 року.


 
Кредитний рейтинг АТ «МІБ» підтверджено

29.09.2020 року рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило кредитний рейтинг АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК». Згідно з рішенням рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» довгостроковий кредитний рейтинг АТ «МІБ» за Національною рейтинговою шкалою було підтверджено на рівні uaBBВ+, прогноз – стабільний.


 
Зміна умов розміщення депозитів в АТ «МІБ»

У АТ «МІБ» змінені умови розміщення депозитів фізичними особами.

Умови розміщення депозитів вступають в дію з 22 вересня 2020 року.


 
Зміна тарифів АТ «МІБ» для корпоративних клієнтів

АТ «МІБ» затвердило зміни до тарифів на послуги з розрахунково-касового обслуговування поточних рахунків корпоративних клієнтів. Затверджені зміни вступають в дію з 24 липня 2020 року та поширюють свою чинність на обслуговування вже відкритих поточних рахунків корпоративних клієнтів та на поточні рахунки, які будуть відкриватися з 24 липня 2020 року.


 
Зміна тарифів АТ «МІБ» для фізичних осіб в рамках обслуговування платіжних карток Visa International

АТ «МІБ» затвердило зміни до тарифів на відкриття та обслуговування рахунків фізичних осіб за платіжними картками Visa International «Соціальні».


 
Зміна тарифів АТ «МІБ» для фізичних осіб в рамках обслуговування платіжних карток Visa International

АТ «МІБ» затвердило зміни до тарифів на відкриття та обслуговування рахунків фізичних осіб за платіжними картками Visa International в рамках продуктів: «Зарплата», «Соціальний», «Платинум».

Затверджені зміни вступають в дію з 1 серпня 2020 року та поширюють свою чинність на обслуговування вже відкритих рахунків фізичних осіб та на рахунки, які будуть відкриватися з 1 серпня 2020 року.


 
Зміна умов розміщення депозитів в АТ «МІБ»

У АТ «МІБ» змінені умови розміщення депозитів фізичними особами.

Умови розміщення депозитів вступають в дію з 04 червня 2020 року.


 
Кредитний рейтинг АТ «МІБ» підтверджено

17.03.2020 року рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило кредитний рейтинг АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК». Згідно з рішенням рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» довгостроковий кредитний рейтинг АТ «МІБ» за Національною рейтинговою шкалою було підтверджено на рівні uaBBВ+, прогноз – стабільний.


 
Зміна умов розміщення депозитів

АТ «МІБ» змінив умови розміщення депозитів фізичними особами.

Умови розміщення депозитів вступають в дію з 04 березня 2020 року.


 
Зміна умов розміщення депозитів в АТ «МІБ»

У АТ «МІБ» змінені умови розміщення депозитів фізичними особами. Умови розміщення депозитів вступають в дію з 01 лютого 2020 року.


 
Зміна умов розміщення депозитів в АТ «МІБ»

У АТ «МІБ» змінені умови розміщення депозитів фізичними особами. Умови розміщення депозитів вступають в дію з 26 грудня 2019 року.


 
Зміна умов розміщення депозитів в АТ «МІБ»

В АТ «МІБ» змінені умови розміщення депозитів фізичними особами.

Умови розміщення депозитів вступають в дію з 07 жовтня 2019 року.


 
Кредитний рейтинг АТ «МІБ» підтверджено

03.09.2019 року рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило кредитний рейтинг АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК». Згідно з рішенням рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» довгостроковий кредитний рейтинг АТ «МІБ» за Національною рейтинговою шкалою було підтверджено на рівні uaBBВ+, прогноз – стабільний.


 
Зміна умов розміщення депозитів в АТ «МІБ»

У АТ «МІБ» змінені умови розміщення депозитів фізичними особами.

Умови розміщення депозитів вступають в дію з 29 серпня 2019 року.


 
Загальні збори акціонерів АТ «МІБ»

19 квітня 2019 року відбулися Загальні збори акціонерів АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК». На Загальних зборах акціонерів АТ «МІБ» розглядалися питання діяльності Банку у 2018 році.


 
Кредитний рейтинг АТ «МІБ» підтверджено

26.03.2019 року рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило кредитний рейтинг АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК». Згідно з рішенням рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» довгостроковий кредитний рейтинг АТ «МІБ» за Національною рейтинговою шкалою було підтверджено на рівні uaBBВ+, прогноз – стабільний.


 
Зміна тарифів АТ «МІБ» для корпоративних клієнтів

АТ «МІБ» затвердило зміни до тарифів на послуги з розрахунково-касового обслуговування поточних рахунків корпоративних клієнтів. Затверджені зміни вступають в дію з 25 березня 2019 року та поширюють свою чинність на обслуговування вже відкритих поточних рахунків корпоративних клієнтів та на поточні рахунки, які будуть відкриватися з 25 березня 2019 року.


 
Зміна тарифів АТ «МІБ» для фізичних та юридичних осіб в рамках обслуговування платіжних карток Visa International

АТ «МІБ» затвердило зміни до тарифів на відкриття та обслуговування рахунків фізичних та юридичних осіб за платіжними картками Visa International «Універсальні».


 
Зміна тарифів АТ «МІБ» для фізичних осіб

АТ «МІБ» затвердило зміни до тарифів на послуги з розрахунково-касового обслуговування поточних рахунків фізичних осіб. Затверджені зміни вступають в дію з 11 березня 2019 року та поширюють свою чинність на обслуговування вже відкритих поточних рахунків фізичних осіб та на поточні рахунки, які будуть відкриватися з 11 березня 2019 року.


 
Зміна умов розміщення депозитів в АТ «МІБ»

В АТ «МІБ» змінені умови розміщення депозитів фізичними особами.

Умови розміщення депозитів набирають чинності з 20 листопада 2018 року.


 
Загальні збори акціонерів ПАТ «МІБ»

18 квітня 2018 року відбулися Загальні збори акціонерів ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК». На Загальних зборах акціонерів ПАТ «МІБ» розглядалися питання діяльності Банку у 2017 році.


 
Кредитний рейтинг ПАТ «МІБ» підтверджено

15.03.2018 року рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило кредитний рейтинг ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК». Згідно з рішенням рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» довгостроковий кредитний рейтинг ПАТ «МІБ» за Національною рейтинговою шкалою було підтверджено на рівні uaBBВ+, прогноз – стабільний.


 
Зміна тарифів ПАТ «МІБ» для фізичних осіб

ПАТ «МІБ» затвердило доповнення та зміни до тарифів на послуги з розрахунково-касового обслуговування поточних рахунків фізичних осіб. Затверджені зміни вступають в дію з 03 січня 2018 року та поширюють свою чинність на обслуговування вже відкритих поточних рахунків фізичних осіб та на поточні рахунки, які будуть відкриті з 03 січня 2018 року.


 
Зміни в партнерській мережі АТМ

Шановні клієнти, ПАТ «МІБ» звертає вашу увагу на те, що наразі банкомати АБ «Експрес банк» виключені з партнерської мережі банкоматів ПАТ «МІБ».

Комісія за зняття готівки в мережі банкоматів зазначеного банку стягується на загальних підставах.


 
Зміна умов розміщення депозитів в ПАТ «МІБ»

У ПАТ «МІБ» змінені умови розміщення депозитів фізичними особами. Умови розміщення депозитів вступають в дію з 21 серпня 2017 року.


 
Тарифи для фізичних осіб

ПАТ «МІБ» затвердило зміни до тарифів на послуги з розрахунково-касового обслуговування поточних рахунків фізичних осіб.


 
Зміна умов розміщення депозитів в ПАТ «МІБ»

У ПАТ «МІБ» змінені умови розміщення депозитів фізичними особами. Умови розміщення депозитів вступають в дію з 27 червня 2017 року.


 
Тарифи по платіжним карточкам у ПАТ «МІБ»

У ПАТ «МІБ» вводяться в дію нові тарифи на послуги з відкриття та обслуговування рахунків фізичних та юридичних осіб за платіжними картками Visa International з 03 липня 2017 року.


 
Погодження статуту ПАТ «МІБ»

19 травня 2017 року Національним банком України був погоджений статут ПАТ МІБ» у новій редакції. Нова редакція статуту Банку передбачає збільшення розміру статутного капіталу.

Виконуючи рішення Національного банку України щодо мінімального розміру статутного капіталу, ПАТ «МІБ» сформував статутний капітал у розмірі 202 100 250 грн.


 
Зміна умов розміщення депозитів в ПАТ «МІБ»

У ПАТ «МІБ» змінені умови розміщення депозитів фізичними особами. Умови розміщення депозитів вступають в дію з 27 квітня 2017 року.


 
Збільшення статутного капіталу Банку

19 квітня 2017 року відбулися Загальні збори акціонерів ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК». На Загальних зборах акціонерів ПАТ «МІБ» розглядалися питання діяльності Банку у 2016 році.


 
Новий продукт ПАТ «МІБ» для приватних клієнтів

З 14.04.2017 року Банк пропонує можливість для приватних клієнтів розміщувати тимчасово вільні кошти в національній або іноземній валюті на визначений термін на умовах автоматичної пролонгації договорів без зміни процентної ставки за депозитним вкладом з можливістю дострокового повного або часткового повернення коштів.


 
Зміна умов розміщення депозитів в ПАТ «МІБ»

У ПАТ «МІБ» змінені умови розміщення депозитів фізичними особами. Умови розміщення депозитів вступають в дію з 13 березня 2017 року.


 
Засобам масової інформації

У зв’язку із поширенням 22.02.2017р. засобами масової інформації відомостей про арешт коштів на рахунках фізичних осіб в ПАТ «МІБ» вважаємо за необхідне заявити.

Публічне акціонерне товариство «Міжнародний Інвестиційний Банк» є універсальною банківською установою, що надає послуги в т.ч. щодо відкриття та ведення поточних рахунків юридичних та фізичних осіб. При цьому, Банк неухильно дотримується положень закону та підзаконних актів. Перерахування зазначених коштів не було погодженим з адміністрацією ПАТ «МІБ» і для нашої установи виявилось несподіваним.

Відразу, після зарахування коштів на рахунки, про арешт яких згадувалося в повідомленнях ЗМІ від 22.02.2017р., ПАТ «МІБ» виконав вимоги закону і нормативно-правових актів НБУ та повідомив Державну службу фінансового моніторингу України про фінансові операції клієнтів, що містять ознаки, передбачені Законом України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Ухвала суду про арешт коштів винесена на підставі клопотання прокурора у зв’язку із отриманою інформацією від ДСФМ України та є виконаною на сьогодні.

Прес-служба ПАТ «МІБ»


 
Зміна умов розміщення депозитів в ПАТ «МІБ»

У ПАТ «МІБ» змінені умови розміщення депозитів фізичними особами.

Умови розміщення депозитів вступають в дію з 13 лютого 2017 року.


 
Зміна умов розміщення депозитів в ПАТ «МІБ»

У ПАТ «МІБ» змінені умови розміщення депозитів корпоративними клієнтами та фізичними особами.

Умови розміщення депозитів вступають в дію з 25 жовтня 2016 року.


 
Тарифи для корпоративних клієнтів

В ПАТ «МІБ» затверджені зміни до тарифів на послуги з розрахунково-касового обслуговування поточних рахунків корпоративних клієнтів, які вступають в дію з 03 жовтня 2016 року та поширюють свою чинність на обслуговування вже відкритих поточних рахунків юридичних осіб та на поточні рахунки, які будуть відкриті з 03 жовтня 2016 року.


 
Картка Visa Platinum ПАТ «МІБ»

З вересня 2016 року ПАТ «МІБ» пропонує своїм клієнтам преміальні платіжні картки Visa Platinum. Картки Visa Platinum надають власникам ще більше додаткових послуг та знижок.


 
MONEGO нова система переказів

08 серпня 2016 року Банк розпочав роботу з новою системою переказів MONEGO. MONEGO надає можливість здійснювати поповнення карток Visa або Mastercard будь-якого українського банку у касах ПАТ «МІБ». Кошти будуть доступні отримувачам вже через 2 хвилини.


 
Збільшення статутного капіталу Банку

12 квітня 2016 року відбулися Загальні збори акціонерів ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК». На Загальних зборах акціонерів ПАТ «МІБ» розглядалися питання діяльності Банку у 2015 році.


 
Тарифи для фізичних осіб та фізичних осіб нерезидентів - інвесторів

ПАТ «МІБ» затвердило зміни до тарифів на послуги з розрахунково-касового обслуговування поточних рахунків фізичних осіб та фізичних осіб нерезидентів - інвесторів.


 
Тарифи для корпоративних клієнтів

ПАТ «МІБ» затвердило зміни до тарифів на послуги з розрахунково-касового обслуговування поточних рахунків корпоративних клієнтів. Затверджені зміни вступають в дію з 22 лютого 2016 року та поширюють свою чинність на обслуговування вже відкритих поточних рахунків юридичних осіб та на поточні рахунки, які будуть відкриті з 22 лютого 2016 року.


 
Платіжна картка VISA в британських фунтах стерлінгів

З 18 лютого 2016 р. ПАТ «МІБ» починає випуск платіжних карток Visa і обслуговування карткових операцій в британських фунтах стерлінгів.


 
Нові тарифи Western Union

З січня 2016 року знижена комісія за переказ грошових коштів в доларах США за міжнародною платіжною системою Western Union з України до Китаю та Туреччини.


 
Нові тарифи у ПАТ «МІБ»

У ПАТ «МІБ» вводяться в дію нові тарифи на послуги:

  • розрахунково-касового обслуговування поточних рахунків фізичних осіб з 16 грудня 2015 року;
  • на відкриття та обслуговування поточних рахунків фізичних та юридичних осіб за платіжними картками Visa International з 4 січня 2016 року.

 
Збільшення статутного капіталу Банку

15 квітня 2015 року відбулися Загальні збори акціонерів ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК».


 
Тарифи для корпоративних клієнтів

ПАТ «МІБ» затвердило нові тарифи на послуги з розрахунково-касового обслуговування поточних рахунків корпоративних клієнтів. Затверджені тарифи вступають в дію з 09 квітня 2015 року та поширюють свою чинність на обслуговування вже відкритих поточних рахунків юридичних осіб та на поточні рахунки, які будуть відкриті з 09 квітня 2015 року.


 
Тарифи для корпоративних клієнтів

ПАТ «МІБ» затвердило нові тарифи на послуги з розрахунково-касового обслуговування поточних рахунків корпоративних клієнтів. Затверджені тарифи вступають в дію з 25 березня 2015 року та поширюють свою чинність на обслуговування вже відкритих поточних рахунків юридичних осіб та на поточні рахунки, які будуть відкриті з 25 березня 2015 року.


 
Нові тарифи для приватних осіб

В ПАТ «МІБ» з 02 березня 2015 року вводяться в дію нові тарифи на послуги з розрахунково-касового обслуговування поточних рахунків приватних клієнтів.


 
Партнерство з Німецько-Українським фондом

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» пройшло процедуру відбору та стало партнером Німецько-Українського фонду (НУФ).


 
Реєстрація на сайті служби внутрішніх доходів США

ПАТ «МІБ» успішно завершило реєстраційний процес на сайті Служби внутрішніх доходів США (IRS).

Наш реєстраційний номер (GIIN): MEE9V8.99999.SL.804.

Наш статус: PARTICIPATING FINANCIAL INSTITUTION NOT COVERED BY AN IGA.


 
Вхідні платежі - раніше

У травні 2014 року Банк запровадив зміни в обслуговуванні рахунків клієнтів. Відтепер ПАТ «МІБ» зараховує платежі в національній валюті, що надходять на користь клієнтів Банку від їх партнерів, починаючи з 08:30 годин ранку.


 
Збільшення статутного капіталу Банку

15 квітня 2014 року відбулися Загальні збори акціонерів ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК».


 
Нова послуга – зміна ПІН-коду в банкоматі

У січні 2014 р. ПАТ «МІБ» запровадив нову послугу за платіжними картками Visa – зміна ПІН-коду в банкоматах ПАТ «МІБ» та АТ «Укрексімбанк». Відтепер власники платіжних карток Visa мають змогу за власним бажанням змінювати ПІН-код на більш зручний чи такий, що легко запам‘ятовуються. Вартість послуги – 20 гривень за будь-яким тарифним планом.


 
ПАТ «МІБ» підписало договір з Першим Всеукраїнським Бюро Кредитних Історій

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» відповідно до «Положення про порядок формування та використання банками України резервів для відшкодування можливих втрат за активними банківськими операціями», затвердженого Постановою НБУ № 23, підписало договір з Першим Всеукраїнським Бюро Кредитних Історій.


 
Безконтактні чіпові картки Visa Classic

З 20.01.2014 р. ПАТ «МІБ» пропонує новий тип платіжних карт - безконтактні чіпові картки на основі Visa Classic з використанням технології Visa payWave.

Visa payWave - безконтактна технологія, за допомогою якої можна здійснювати покупки в один дотик.


 
Нові тарифи ПАТ «МІБ» за платіжними картками

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» затвердило нові тарифи на відкриття та обслуговування юридичних і фізичних осіб за платіжними картками.


 
Акція «Депозит + картка для родини»

В період з 01 грудня 2013 р. по 31 січня 2014 р. ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» проводить акцію для фізичних осіб.


 
Нова послуга за платіжними картками VISA – «Мої заощадження»

З 01.10.2013 р. вводиться в дію нова послуга за платіжними картками VISA «Мої заощадження».


 
Впровадження переказів в євро по системі Western Union

З 28 травня 2013 року міжнародна система грошових переказів Western Union запроваджує перекази в євро до країн ЄС* з України.


 
Загальні збори акціонерів

10 квітня 2013 року відбулися Загальні збори акціонерів ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК».


 
Нові тарифи Western Union

Cистема міжнародних грошових переказів Western Union запроваджує нові тарифи на здійснення міжнародних грошових переказів з 10 квітня 2013 р. в країни близького зарубіжжя.


 
Миттєві карточки VISA

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» започаткувало нову послугу для приватних осіб – оформлення та видача миттєвих карточок VISA. Головною перевагою нового продукту Банку є можливість миттєвого отримання карточки під час першого візиту клієнта та відсутність на карточці імені і прізвища держателя.


 
Послуга sms-банкінгу

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» запровадило для своїх корпоративних клієнтів послугу sms-банкінгу. Відтепер клієнти Банку – юридичні особи мають змогу отримувати sms-повідомлення про рух коштів та їх залишок на поточному рахунку.


 
Western Union

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» розпочало роботу з платіжною системою Western Union. Компанія Western Union - визнаний світовий лідер у сфері термінових грошових переказів.


 
Відкрито кореспондентський рахунок ПАТ «МІБ» в золоті та сріблі в Commerzbank AG, Luxembourg Branch

17 липня 2012 року Публічне акціонерне товариство «Міжнародний Інвестиційний Банк» відкрило кореспондентський рахунок в золоті та сріблі в Commerzbank AG, Luxembourg Branch.


 
Збільшення статутного капіталу ПАТ «МІБ»

4 липня 2012 року відбулися позачергові Загальні збори акціонерів Публічного акціонерного товариства «Міжнародний Інвестиційний Банк».


 
ПАТ «МІБ» відкрило кореспондентський рахунок в казахстанських тенге

Публічне акціонерне товариство «Міжнародний Інвестиційний Банк», створюючи для своїх клієнтів найбільш зручний та вигідний банківський сервіс, відкрило в АТ «Промсвязьбанк» кореспондентський рахунок в казахстанських тенге.


 
Загальні збори акціонерів

11 квітня 2012 року відбулися Загальні збори акціонерів Публічного акціонерного товариства «Міжнародний Інвестиційний Банк».


 
Генеральна ліцензія

Публічне акціонерне товариство «Міжнародний Інвестиційний Банк» отримало нову Генеральну ліцензію.


 
ПАТ «МІБ» відкрив кореспондентський рахунок в банківських металах

Публічне акціонерне товариство «Міжнародний Інвестиційний Банк» відкрило кореспондентський рахунок в банківських металах (золото) в АТ «Ощадбанк».


 
ПАТ «МІБ» уповноважений виплачувати пенсії

Публічне акціонерне товариство «Міжнародний Інвестиційний Банк» є одним з небагатьох банків, які за результатами конкурсу, що проводив Пенсійний фонд України, уповноважені здійснювати виплату пенсій та сум грошової допомоги.


 
Збільшено статутний капітал Публічного акціонерного товариства «Міжнародний Інвестиційний Банк»

Публічне акціонерне товариство «Міжнародний Інвестиційний Банк» здійснило державну реєстрацію змін та доповнень до Статуту ПАТ «МІБ» щодо збільшення розміру статутного капіталу, який наразі становить 90 750 000 грн.


 
Регулятивний капітал Публічного акціонерного товариства «Міжнародний Інвестиційний Банк» збільшено

Комісією з питань нагляду та регулювання діяльності банків Національного банку України прийняте рішення щодо надання дозволу на врахування коштів, залучених на умовах субординованого боргу, до капіталу Банку.


 
Загальні збори акціонерів

Публічне акціонерне товариство «Міжнародний Інвестиційний Банк» повідомляє, що 16 листопада 2011 року відбулися позачергові Загальні збори акціонерів Банку.


 
Загальні збори акціонерів

31 серпня 2011 року відбулися позачергові Загальні збори акціонерів Публічного акціонерного товариства «Міжнародний Інвестиційний Банк».


 
Загальні збори акціонерів ПАТ «Міжнародний Інвестиційний Банк»

15 квітня 2011 року відбулися Загальні збори акціонерів ПАТ «Міжнародний Інвестиційний Банк».


 
Почесний диплом

Банк-принципал відзначив ПАТ «Міжнародний Інвестиційний Банк» в 2011 році почесним дипломом за досягнення Банку в сфері випуску платіжних карток міжнародної платіжної системи VISA International.


 
Сертифікат Commerzbank AG
За підсумками 2010 року Commerzbank AG серед банків-кореспондентів відзначив ПАТ «Міжнародний Інвестиційний Банк».

 
Зміна поштової адреси

Рішенням Київської міської ради від 08.07.2010 року № 981/4419 «Про перейменування вулиці у Печерському районі міста Києва» перейменована частина вулиці Івана Мазепи від площі Слави до площі Героїв Великої Вітчизняної війни на вулицю Лаврську. Відповідно до цього рішення розпорядженням Печерської районної у м. Києві державної адміністрації від 22.10.2010 року № 624 будинку, в якому розташований ПАТ «Міжнародний Інвестиційний Банк», надана поштова адреса: Україна, м. Київ, 01015, вул. Лаврська, 16.


 
ПАТ «Міжнародний Інвестиційний Банк» збільшив регулятивний капітал
ПАТ «Міжнародний Інвестиційний Банк» залучив кошти в іноземній валюті в сумі 2 мільйонів доларів США у вигляді субординованого боргу терміном на п’ять років.
 
ПАТ «Міжнародний Інвестиційний Банк» отримав право обслуговувати пенсійні рахунки
Пенсійний фонд України надав дозвіл ПАТ «Міжнародний Інвестиційний Банк» на обслуговування поточних рахунків пенсіонерів.
 
Зміна найменування Банку
Відкрите акціонерне товариство «Міжнародний Інвестиційний Банк» змінило найменування на Публічне акціонерне товариство «Міжнародний Інвестиційний Банк».
 
Загальні збори акціонерів від 15.04.2010
15 квітня 2010 року відбулися Загальні збори акціонерів ВАТ «Міжнародний Інвестиційний Банк», на яких розглядалися питання про затвердження результатів діяльності банку за 2009 рік, зміну найменування банку, внесення змін і доповнень до Статуту та внутрішніх положень банку.
 
Відкрито кореспондентський рахунок в EUR в Commerzbank AG.
В жовтні 2009 ВАТ «Міжнародний Інвестиційний Банк» розпочав роботу за кореспондентським рахунком, відкритим в Commerzbank AG, Німеччина.
 
Вступ до VISA
Заявка ВАТ «Міжнародний Інвестиційний Банк» на вступ до Міжнародної Асоціації VISA була розглянута на засіданні Регіонального Операційного Комітету VISA 01 жовтня 2009 р.
 
Загальні збори акціонерів від 07.10.2009
07 жовтня 2009 року відбулися Загальні збори акціонерів ВАТ «Міжнародний Інвестиційний Банк». Згідно з рішенням Загальних зборів акціонерів до складу Правління було введено Пономаренко Оксану Олександрівну, а також внесені зміни до складу Ревізійної комісії.
 
Відкрито кореспондентський рахунок в The Bank of New York Mellon (Нью-Йорк, США)
ВАТ «Міжнародний Інвестиційний Банк» відкрив прямий кореспондентський рахунок в The Bank of New York Mellon для здійснення платежів в доларах США.
 
Вступ ВАТ «Міжнародний Інвестиційний Банк» до АУБ
Рішенням Ради АУБ від 28 квітня 2009 року ВАТ «Міжнародний Інвестиційний Банк» було прийнято в члени Асоціації українських банків – найбільшого об’єднання комерційних банків та інших фінансових установ України.
 
Зміна телефонних номерів
Цим повідомляємо, що з 13.05.2009 ВАТ «Міжнародний Інвестиційний Банк» змінює телефонні номери. Починаючи з 17:00 за київським часом 13.05.2009, всі перші цифри телефонних номерів Банку будуть починатися з 351 79 хх замість 495 81 хх. Останній дві цифри залишаються без змін для відповідних підрозділів/ контактних осіб Банку.
 
Приєднання до НСМЕП
03.03.2009 ВАТ «Міжнародний Інвестиційний Банк» приєднався до НСМЕП.
 
Загальні збори акціонерів від 17.02.2009
17 лютого 2009 року було завершено Загальні збори акціонерів ВАТ «Міжнародний Інвестиційний Банк» (перша частина зборів відбулась 10 лютого 2009 року), одним із рішень яких було призначення нового Голови Правління: пана Людвика Костянтина Анатолійовича. Людвик Костянтин Анатолійович має багаторічний досвід роботи в банківській сфері, працював понад 13 років у АКБ «Мрія», ВАТ «ВТБ Банк», АБ «Київська Русь» на керівних посадах, пов’язаних із обслуговуванням корпоративних клієнтів (юридичних осіб).
 
Отримання ліцензії ДКЦПФР
Банк отримав ліцензію ДКЦПФР №909 від 30.10.2008 на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів, а саме: андеррайтинг – серія АВ №440336; брокерська діяльність – серія АВ №440334; дилерська діяльність – серія АВ №440335. Ми маємо на меті стати активним учасником українського ринку цінних паперів, надаючи нашим клієнтам швидкі та професійні послуги.
 
ВАТ «Міжнародний Інвестиційний Банк» розпочав роботу
В банківському секторі України запрацював новий універсальний банк - Відрите акціонерне товариство «Міжнародний Інвестиційний Банк».
 
 

Служба підтримки платіжних карток і грошових переказів АТ «МІБ»
Тел.:     0 44 351 79 59
0 44 364 74 99
Email:   cardsbusiness@ii-bank.com.ua

Курси обміну валют в касах Головного банку станом на:
09:00 годин 27.09.2021
  Валюта   купівля     продаж  
  USD 26,560 26,730
  EUR 31,000 31,450
  GBP 35,900 36,800
  CHF 27,900 29,100
  RUR 0,300 0,390
  НБУ
  USD 26,6422
  EUR 31,2163
  GBP 36,4199
  CHF 28,8148
  RUR 0,3649
Динаміка Архів

[+] Курси продажу банкiвських металiв