Про Банк
Послуги
Корпоративним клієнтам
Приватним клієнтам
Управління грошовими коштами
Депозити фізичним особам
Гарантії
Кредити фізичним особам
Оренда індивідуальних сейфів
Платіжні картки
Пам'ятні та ювілейні монети
Грошові перекази
Банківські метали
Конверсія валюти
Миттєвий переказ з картки на картку
Оплата комунальних послуг
Преміальні послуги і знижки Visa
Банкам та фінансовим інститутам
Обслуговування пенсійних рахунків
Новини та прес-релізи
Інформація про систему гарантування вкладів
Кар’єра
Відділення Банку
Мережа банкоматів
Контактна інформація


Visa offers Преміальні послуги і знижки Visa
Миттєвий переказ з картки на картку
communal Оплата комунальних послуг
Депозити корпоративним клієнтам
Депозити фізичним особам
Оренда індивідуальних сейфів

Партнери банку

SWIFT, Асоціація «УкрСВІФТ»
Державна іпотечна установа

Управління грошовими коштами

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» пропонує комплекс банківських послуг по управлінню грошовими коштами, а саме:
 
Відкриття та ведення поточних рахунків
 
Відкриваючи поточний рахунок в нашому Банку, приватні клієнти отримують доступ до всіх основних фінансових послуг. Клієнти можуть відкривати поточні рахунки в національній/ іноземній валюті (долар США, євро, англійський фунт стерлінгів, швейцарський франк, японські єни, російські рублі).
 
Клієнти отримують інформацію стосовно операцій по рахунку за допомогою виписок з рахунків, які друкуються та надаються за вимогою клієнту. Оригінали виписок також можуть бути відіслані клієнту електронною поштою за вказаною адресою.
 


Зміна номеру банківського рахунку на міжнародний номер стандарту IBAN

У зв’язку із запровадженням міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні буде змінено номери діючих рахунків у період з 05 серпня 2019 року по 31 жовтня 2019 року.

Протягом вищезазначеного періоду в документах на переказ коштів реквізити “Код банку” та “Рахунок” можуть заповнюватись у будь-яких варіаціях.

Так, у документах на переказ коштів в реквізитах платника/отримувача можуть заповнюватись як діючий («старий») номер рахунку платника/отримувача та код банку платника/отримувача, так і змінений («новий») номер рахунку платника/отримувача за стандартом IBAN. У разі заповнення номера рахунку платника/отримувача за стандартом IBAN необхідно зазначати нуль у реквізиті “Код банку платника/отримувача”.

З 01 листопада 2019 року у документах на переказ коштів має зазначатися тільки «новий» номер рахунку платника/отримувача за стандартом IBAN.

При цьому описана зміна номера рахунку не супроводжується внесенням змін до відповідного договору (договору банківського рахунку/договору банківського вкладу тощо).

Звертаємося до наших Клієнтів, які мають рахунки в Банку, із пропозицією завітати до Банку (відділень Банку) для отримання інформації про змінені («нові») номери своїх рахунків.


Платіжні операції
 
Розрахунки в межах України
 
При наявності відкритого поточного рахунку в національній валюті в нашому Банку, Ви маєте можливість виконувати безготівкові розрахунки відповідно до Ваших потреб: для розрахунків за покупками, оплата навчання, з погашення кредитів і т. ін. на рахунки одержувачів в будь-якому із українських банків.
 
 
Міжнародні розрахунки
 
Ви також маєте можливість проводити перекази в іноземній валюті відповідно до Ваших потреб. Повну інформацію про можливість міжнародних переказів Ви можете отримати в Банку у відділі приватного банкінгу (звертайтесь відповідно до інформації в розділі Контакти)
 
 
Платежі без відкриття рахунків
 
Навіть, якщо Ви не маєте рахунку, відкритого в Банку, Ви маєте можливість виконати та одержати переказ готівковими коштами (як в межах України, так і міжнародний переказ, як в гривнях, так і в іноземній валюті.
 
Касові операції
 
Ви отримуєте повноцінне касове обслуговування в основних валютах: гривнях, доларах США, та Євро:
  • Поповнення рахунків
  • Зняття коштів з рахунків
  • Купівля / продаж/ конверсія готівкової валюти
Валютні операції
    Банк пропонує різні можливості для виконання обміну однієї валюти на іншу
  • Купівля/ продаж безготівкової іноземної валюти
  • Конвертація (обмін) готівкової/ безготівкової іноземної валюти на іншу іноземну валюту
Звертаємо Вашу увагу на те, що дана сфера діяльності пильно регулюється Національним банком України, тому вірогідні зміни у можливостях Банку у виконанні певних валютних операцій. Ви можете дізнатися про переваги та наявні обмеження кожного із видів перелічених операцій у відділі приватного банкінгу.
 
 
Клієнт-банк (Інтернет-банкінг)
 
За допомогою системи електронних банківських платежів Ви зможете зі свого персонального комп’ютера отримувати поточну інформацію щодо стану своїх рахунків, курсів валют Національного банку України, надавати платіжні доручення в національній/ іноземній валюті та заявки на купівлю/ продаж/ обмін іноземної безготівкової валюти (у відповідності до поточного законодавства України), надавати в Банк та отримувати важливу інформацію за допомогою листів-повідомлень.
 
Обслуговування кредитів від нерезидентів
 
Відповідно до чинного законодавства України, резиденти України можуть отримувати кредити, позики, в тому числі поворотну фінансову допомогу, в іноземній валюті від нерезидентів для використання їх за цільовим призначенням, визначеним договором. Усі операції за такими договорами мають виконуватися через уповноважений банк, який дав згоду на обслуговування операцій за договором. Співробітники нашого Банку мають великий досвід роботи в обслуговуванні вищезазначених кредитів та будуть раді надати згоду на обслуговування саме Вашого кредиту.
 
Відкриття та ведення рахунків нерезидентів-інвесторів
 
Відповідно до діючого законодавства України фізичні особи нерезиденти, які збираються проводити інвестиційну діяльність на території України повинні мати рахунки нерезидентів-інвесторів. Об’єктом інвестування може бути будь-яке майно, у тому числі основні засоби, матеріальні та нематеріальні активи, корпоративні права, цінні папери та їх похідні, інші майнові права, інвестування в які не заборонено законодавством України.
 

Орлова Наталія Сергіївна
Начальник управління роздрібного бізнесу
Тел.:     0 44 351 70 79
0 44 593 74 99 (вн. 1179)
Факс:   0 44 351 79 37
Email:   Natalia.Orlova@ii-bank.com.ua

Босак Наталія Львівна
Начальник відділу приватного банкінгу
Тел.:     0 44 351 79 35
0 44 364 74 95
Факс:   0 44 351 79 37
Email:   Natalia.Bosak@ii-bank.com.ua

Курси обміну валют в касах Головного банку станом на:
09:00 годин 19.09.2019
  Валюта   купівля     продаж  
  USD 24,500 24,670
  EUR 27,050 27,400
  GBP 29,800 30,700
  CHF 24,300 25,000
  RUR 0,330 0,400
  НБУ
  USD 24,6699
  EUR 27,2676
  GBP 30,7344
  CHF 24,7910
  RUR 0,3829
Динаміка Архів

[+] Курси продажу банкiвських металiв