Про Банк
Послуги
Корпоративним клієнтам
Управління грошовими коштами
Депозити корпоративним клієнтам
Кредити
Документарні операції
Операції з цінними паперами
Депозитарні послуги
Платіжні картки
Приватним клієнтам
Банкам та фінансовим інститутам
Обслуговування пенсійних рахунків
Новини та прес-релізи
Інформація про систему гарантування вкладів
Кар’єра
Відділення Банку
Мережа банкоматів
Контактна інформація


Visa offers Преміальні послуги і знижки Visa
Миттєвий переказ з картки на картку
communal Оплата комунальних послуг
Депозити корпоративним клієнтам
Депозити фізичним особам
Оренда індивідуальних сейфів

Партнери банку

SWIFT, Асоціація «УкрСВІФТ»
Державна іпотечна установа

Управління грошовими коштами

Відкриття та ведення поточних рахунків

Відкриваючи поточний рахунок в нашому Банку, клієнти отримують доступ до всіх основних фінансових послуг. Вони можуть відкривати поточні рахунки в національній та іноземних валютах (долар США, євро, англійський фунт стерлінгів, швейцарський франк, японські єни, російські рублі).

Клієнти отримують інформацію стосовно операцій по рахунку за допомогою щоденних виписок з рахунків.

До того ж, ми пропонуємо своїм клієнтам можливість відкривати тимчасові рахунки з метою формування статутного капіталу, коли створюється компанія.


Перелік документів, необхідних для відкриття поточного рахунку:

Зміна номеру банківського рахунку на міжнародний номер стандарту IBAN

У зв’язку із запровадженням міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні буде змінено номери діючих рахунків у період з 05 серпня 2019 року по 31 жовтня 2019 року.

Протягом вищезазначеного періоду в документах на переказ коштів реквізити “Код банку” та “Рахунок” можуть заповнюватись у будь-яких варіаціях.

Так, у документах на переказ коштів в реквізитах платника/отримувача можуть заповнюватись як діючий («старий») номер рахунку платника/отримувача та код банку платника/отримувача, так і змінений («новий») номер рахунку платника/отримувача за стандартом IBAN. У разі заповнення номера рахунку платника/отримувача за стандартом IBAN необхідно зазначати нуль у реквізиті “Код банку платника/отримувача”.

З 01 листопада 2019 року у документах на переказ коштів має зазначатися тільки «новий» номер рахунку платника/отримувача за стандартом IBAN.

При цьому описана зміна номера рахунку не супроводжується внесенням змін до відповідного договору (договору банківського рахунку/договору банківського вкладу тощо).

Звертаємося до наших Клієнтів, які мають рахунки в Банку, із пропозицією завітати до Банку (відділень Банку) для отримання інформації про змінені («нові») номери своїх рахунків.


Платіжні операції

Розрахунки в межах України

При наявності відкритого поточного рахунку в національній валюті в нашому Банку клієнти мають можливість ефективного ведення господарської діяльності та своєчасних розрахунків зі своїми партнерами, що мають рахунки в українських банках.
 
 
Міжнародні розрахунки

Міжнародні платежі підлягають суворому валютному контролю з боку Банку та вимагають надання до Банку визначеного законодавством пакету документів.

Платіжне доручення в іноземній валюті

Касові операції

Клієнти отримують повноцінне касове обслуговування поточних рахунків підприємства: приймання і видача готівкової національної, іноземної валюти (долари США та євро), отримання платежів від фізичних осіб, що не мають відкритого рахунку, на рахунок у нашому або в іншому українському банку, проведення безготівкових платежів за рахунок готівкових коштів, що надійшли на рахунок клієнта у цей же день, оформлення чекових книжок.

Операції з чеками

Банк планує здійснення операцій з чеками найближчим часом.

Валютні операції

Якісне обслуговування клієнтів є пріоритетним напрямком діяльності АТ «МІБ». Банк здійснює наступні операції:

  • Купівля іноземної валюти
  • Продаж іноземної валюти 
  • Обмін (конверсія) іноземної валюти на іншу іноземну валюту 
  • Форвардні операції (купівля/ продаж/ обмін іноземної валюти з розрахунками в майбутньому для хеджування ризику зміни курсу іноземної валюти щодо гривні або інших валют)

Співробітники Банку нададуть Вам повну та вичерпну консультацію стосовно валютного законодавства.

Клієнт-банк

За допомогою системи електронних банківських платежів клієнт може зі свого персонального комп’ютера отримувати поточну інформацію щодо стану своїх рахунків, курсів валют Національного банку України, надавати платіжні доручення в національній та іноземній валютах, заявки на купівлю/продаж/обмін іноземної валюти, отримувати від Банку та передавати в Банк важливу інформацію за допомогою листів-повідомлень.

Заявка на підключення користувача

Обслуговування кредитів від нерезидентів

Висококваліфіковані фахівці відділу валютного контролю Банку надають консультації клієнтам та здійснюють обслуговування позик від нерезидентів.

Відкриття та ведення рахунків нерезидентів-інвесторів

Банк відкриває рахунки юридичним особам нерезидентам-інвесторам, що створені відповідно до законодавства інших країн та провадять інвестиційну діяльність на території України, а також для повернення іноземної інвестиції, прибутків та інших коштів, одержаних інвестором.

Виписки за рахунками за допомогою SWIFT

На додаток до звичайних виписок, які ви можете одержувати безпосередньо в Банку або засобами системи Клієнт-банк, наш Банк пропонує послугу з надсилання виписок у форматі МТ950 системою S.W.I.F.T. Ви можете обирати таку послугу, якщо Ваша дочірня компанія має звітувати материнській компанії за кордоном про рух коштів за своїми відкритими рахунками в Банку.

 

Гавриленко Олена Володимирівна
Начальник відділу обслуговування корпоративних клієнтів
Тел.:     0 44 351 79 25
0 44 593 74 99 (вн. 1125)
Факс:   0 44 351 79 27
Email:   Elena.Gavrilenko@ii-bank.com.ua

Курси обміну валют в касах Головного банку станом на:
09:00 годин 19.09.2019
  Валюта   купівля     продаж  
  USD 24,500 24,670
  EUR 27,050 27,400
  GBP 29,800 30,700
  CHF 24,300 25,000
  RUR 0,330 0,400
  НБУ
  USD 24,6699
  EUR 27,2676
  GBP 30,7344
  CHF 24,7910
  RUR 0,3829
Динаміка Архів

[+] Курси продажу банкiвських металiв