Про Банк
Послуги
Новини та прес-релізи
Інформація про систему гарантування вкладів
Кар’єра
Відділення Банку
Мережа банкоматів
Контактна інформація


Visa offers Преміальні послуги і знижки Visa
Миттєвий переказ з картки на картку
communal Оплата комунальних послуг
Депозити корпоративним клієнтам
Депозити фізичним особам
Оренда індивідуальних сейфів

Партнери банку

SWIFT, Асоціація «УкрСВІФТ»
Державна іпотечна установа

Корпоративним клієнтам
Приватним клієнтам
Банкам та фінансовим інститутам

Фінансова турбота про ваші задуми

Ласкаво просимо до МІЖНАРОДНОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО БАНКУ – надійної фінансової установи, яка застосовує для кожного зі своїх клієнтів індивідуальний підхід, обираючи необхідний спектр універсальних послуг.

Ми гарантуємо обслуговування на найвищому рівні з урахуванням усіх Ваших вимог та використанням усіх наших можливостей: послуги посередника та консультанта, відповідні фінансові інструменти та команда професіоналів.Засобам масової інформації

В Акціонерному Товаристві «Міжнародний Інвестиційний Банк» вітають рішення суду про передачу в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів коштів так званих мільйонів оточення Януковича. Йдеться про 247 млн. грн., які раніше належали ПАТ "Всеукраїнський Банк Розвитку", а останнім часом знаходились на рахунках Акціонерного Товариства «Міжнародний Інвестиційний Банк».

Акціонерне товариство «Міжнародний Інвестиційний Банк» неухильно дотримується вимог діючого законодавства України. Після надходження зазначених коштів на рахунки Банку Банк за власною ініціативою відповідно до закону і нормативно-правових актів НБУ повідомив Державну службу фінансового моніторингу України про надходження коштів, які містять ознаки, передбачені Законом України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Надалі зазначені кошти клієнтів були заарештовані на підставі рішення суду за наслідками повідомлення Банком ДСФМ України і клопотання прокурора. Банк в будь-який момент готовий розглянути законні вимоги АРМА, при умові надання до Банку документів, оформлених згідно з вимогами чинного законодавства України.

Банк вживав всіх можливих заходів, які передбачені законодавством, для встановлення фактів здійснення сумнівних операцій, повідомлення компетентних органів та збереження коштів на виконання рішення судів. Публічну позицію щодо цих коштів Банк висловлював ще у листопаді 2018 року, в якій звертався до судових та правоохоронних органів з проханням визначити правовий статус зазначених коштів. АТ «МІБ» готовий захищати свою ділову репутацію у спосіб, що визначений законом.

Прес-служба АТ «МІБ»


 
Платежі за стандартами IBAN

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» повідомляє своїх клієнтів, що починаючи з 13.01.2020 року безготівкові розрахунки між корпоративними клієнтами, фізичними особами та банками–кореспондентами здійснюються відповідно до вимог міжнародного стандарту банківського рахунку IBAN.


 
Зміна умов послуги «Мої заощадження»

В АТ «МІБ» змінені умови накопичення на карткових рахунках: послуга «Мої заощадження», які вступають в дію з 01 лютого 2020 року.


 
 

Служба підтримки платіжних карток і грошових переказів АТ «МІБ»
Тел.:     0 44 351 79 59
0 44 364 74 99
Email:   cardsbusiness@ii-bank.com.ua

Курси обміну валют в касах Головного банку станом на:
09:00 годин 20.01.2020
  Валюта   купівля     продаж  
  USD 24,240 24,370
  EUR 26,700 27,100
  GBP 30,700 31,700
  CHF 23,800 25,200
  RUR 0,360 0,410
  НБУ
  USD 24,2527
  EUR 26,9363
  GBP 31,6595
  CHF 25,0907
  RUR 0,3948
Динаміка Архів

[+] Курси продажу банкiвських металiв